Młodszy Kontroler Jakości
  • Solec Kujawski
Solec Kujawski, Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie, Polska
Motivated
4. 9. 2024
4900- 5 600,00 zł miesięcznie brutto

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także Pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej, logistycznej, a także innych.
Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy Młodszego Kontrolera Jakości.
Zadania i obowiązki:
kontrolowanie jakości produktów i półproduktów,
prowadzenie dokumentacji technicznej,
wykonywanie standardowych analiz chemicznych.
Wymagania:
wykształcenie, związane z chemią (serdecznie zapraszamy absolwentów klas, szkół średnich o profilach biologiczno-chemicznych etc.),
znajomość podstawowych obliczeń chemicznych,
gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Doświadczenie nie jest wymagane, jednak będzie dodatkowym atutem!
Oferujemy
Umowę o pracę bezpośrednio z docelowym pracodawcą,
Podstawa + premie
Program wdrożeniowy,
Wsparcie merytoryczne od innych pracowników,
Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz awansu,
Regularne podwyżki wynagrodzeń,
Bony na święta,
Wczasy pod gruszą,
Prywatna opieka medyczna,
Ubezpieczenia na życie,
Pożyczki zakładowe,
Fundusz oszczędnościowy,
Współpracę z kompetentnym i wspierającym się zespołem.

  • Praca Solec Kujawski
  • Solec Kujawski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584