Młodszy Kontroler Jakości
  • Solec Kujawski
Solec Kujawski, Solec Kujawski, Kujawsko-pomorskie, Polska
Motivated Sp. z o.o.
19. 9. 2024

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także Pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej, logistycznej, a także innych.
Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy Młodszego Kontrolera Jakości.
Zadania i obowiązki:
- Kontrolowanie jakości produktów i półproduktów
- Prowadzenie dokumentacji technicznej
- Wykonywanie standardowych analiz chemicznych
Wymagania:
- Wykształcenie średnie, związane z chemią (serdecznie zapraszamy absolwentów klas, szkół średnich o profilach biologiczno-chemicznych etc.)
- Znajomość podstawowych obliczeń chemicznych
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z docelowym Pracodawcą
- Wynagrodzenie: podstawa + do 30% premii
- Program wdrożeniowy oraz wsparcie merytoryczne od innych pracowników
- Wzmocnienie motywacji premią
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz awansu
- Podwyżki wynagrodzeń
- Bony na święta, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna
- Współpracę z kompetentnym i wspierającym się zespołem

  • Praca Solec Kujawski
  • Solec Kujawski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584