Młodszy Kontroler Jakości
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Województwo podkarpackie, Polska
ZMM MAXPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- Sporządzanie dokumentacji jakościowej
- Praca z systemem związanym z obszarem kontroli jakości
- Kontrola jakości wyprodukowanych detali
- Udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych
Wymagania stanowiska
- Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej (staż, praktyka)
- Mile widziana znajomość norm i narzędzi jakościowych
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Komunikatywność i samodzielność
- Dostępność - praca w systemie 3-zmianowym
- Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Oferujemy
- Stabilność zatrudnienia
- System premiowy
- Szkolenia niezbędne na danym stanowisku pracy
- Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach finansowych
- Dofinansowanie do kraty MultiSport
- Dofinansowanie do posiłków
- Otwartą i przyjazną atmosferę w pracy
- Spotkania i imprezy integracyjne
- Wspieramy aktywność pracowników poprzez różne formy dofinansowania do udziału w zawodach i eventach sportowych

  • Praca Rzeszów
  • Kontroler jakości Rzeszów
  • Kontroler Rzeszów
  • Kontroler biletów Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521