Młodszy kontroler finansowy
  • Nowy Tomyśl
Nowy Tomyśl, Nowy Tomyśl, wielkopolskie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Nowym Tomyślu poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy kontroler finansowy

Twoje zadania:

  • wsparcie raportowania miesięcznych wyników finansowych
  • analiza i ocena głównych KPI
  • wsparcie jednostek biznesowych w procesach decyzyjnych
  • udział w procesie forecastowania i budżetowania
  • planowanie finansowe kwartalne/roczne
  • udział w projektach wewnętrznych

Czego oczekujemy:

  • min. 1-2 lata w obszarze controllingu, analizie danych lub księgowości
  • wykształcenie wyższe z obszaru finanse, rachunkowość, ekonomia itp.
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. B1
  • doświadczenie w pracy z Ms Excel (mile widziana znajomość technologii Power Query)
  • umiejętność interpretowania danych, samodzielność, proaktywna postawa
  • mile widziane doświadczenie w pracy z SAP
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w firmie o profilu produkcyjnym

Benefity:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • multisport
  • premia roczna
  • praca hybrydowa (możliwość pracy z Poznania i Nowego Tomyśla po okresie próbnym)

  • Praca Nowy Tomyśl
  • Nowy Tomyśl - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210