Młodszy Konsultant w Zespole Ochrony Danych.
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Agileo.IT Sp. z o.o.
6. 8. 2024

Poszukujemy ambitnej i chętnej do nauki osoby na stanowisko Młodszego Konsultanta w Zespole Ochrony Danych.
Idealny kandydat posiada:
- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, administracja, zarządzanie,bezpieczeństwo infomracji lub pokrewne)
- podstawową znajomość przepisów dotyczących ochrony danych osobowych (RODO)
- zdolności analistyczne oraz umiejętność pracy z dokumentacją
- dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
- samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej
Twoje zadania:
- wspieranie zespołu w realizacji projektów związanych z ochorną danych osobowych
- monitorowanie i analiza obowiązujących przepisów prawa dotyczących ochrony danych
- wdrażanie i aktualizacja polityk oraz procedur związanych z ochroną danych
- prowadzenie szkoleń i warsztatów z zakresu ochrony danych dla pracowników firmy
- współpraca z różnymi działami firmy w celu zapewnienie zgodności działań z regulacjami dotyczącymi ochrony danych
- przygotowywanie dokumentacji i raportów związanych z realizacją obowiązków ochrony danych
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
- szkolenia i wsparcie w zakresie kompetencji związanych z ochroną danych osobowych

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. ochrony danych Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Konsultant Katowice
  • Technik ochrony środowiska Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Katowice
  • Konsultant ślubny Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721