Młodszy konsultant obsługi Klienta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
IQFM Sp. z o.o.
22. 3. 2024

FMP Sp. z o.o. (należąca do grupy IQFM Sp. z o.o.) świadczy usługi w zakresie pracy tymczasowej, leasingu pracowniczego oraz doradztwa personalnego. Za pośrednictwem spółki zatrudniane są osoby w sektorze logistycznym, produkcyjnym oraz handlowym na terenie całej Polski. Oferujemy stanowiska tymczasowe oraz stałe zlecenia.

Obowiązki

  • Organizowanie terminarza dla zespołu terenowego
  • Bieżący kontakt z potencjalnymi Klientami

Wymagania

  • Doświadczenia w telefonicznej obsłudze Klienta
  • Dyspozycyjność w godzinach 8:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
  • Umiejętności sprzedażowe ( mile widziane poparte sukcesami lub kursami )
  • Konsekwencja w dążeniu do celów
  • Dobra dykcja i miły głos
  • Uważność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość Google Apps

Oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Motywującą i pozytywną atmosferę pracy
  • Szkolenia

  • Zainteresowane osoby, które posiadają wyżej wymienione kwalifikacje prosimy o przesłanie aplikacji ( CV ) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Numer Certyfikatu APT: 21460. Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji, dokonania oceny kandydata i kontaktu z rekruterem. Twoje dane zostaną usunięte niezwłocznie po zamknięciu tego procesu. Brak zgody uniemożliwi rozpatrzenie aplikacji.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Konsultant ślubny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072