Młodszy Konsultant / Młodsza Konsultantka ds. Obsługi Transakcji Podejrzanych
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
CERI International Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca weryfikacja transakcji w systemie.
  • Codzienna weryfikacja wyników pracy systemu i korygowanie błędów.
  • Analiza transakcji podejrzanych, wstrzymanie lub realizacja transakcji.
  • Monitorowanie ilości transakcji przychodzących.
  • Ocena płatności przychodzących i wychodzących pod kątem aktualnych sankcji i embarg.
  • Prowadzenie statystyk i raportów z realizowanych działań.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.
  • Umiejętność wyszukiwania i analizy dany, dbałość o szczegóły i dokładność.
  • Umiejętność zorganizowania swojej pracy i zarządzania czasem, dbałość o jakość swoich działań.
  • Umiejętność szybkiej nauki.
  • Umiejętność i chęć do pracy w zespole.
  • Otwartość na pracę w trybie zmianowym.

To oferujemy

  • Pracę zdalną, hybrydową i stacjonarną w Łodzi lub Białymstoku.
  • Zapewniamy szkolenia stanowiskowe i pełne wdrożenie do nowej roli.
  • Opiekę i wsparcie doświadczonych liderów.
  • Szanse rozwoju w strukturach firmy - awans pionowy i poziomy.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Obsługa hotelowa Łódź
  • Obsługa gastronomii Łódź
  • Konsultant Łódź
  • Konsultant ślubny Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567