Młodszy Konsultant ds. Rozwoju Biznesu (dośw. w Agencji Rekrutacyjnej lub APT)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
L.M. Group Poland
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Młodszy Konsultant ds. Rozwoju Biznesu (dośw. w Agencji Rekrutacyjnej lub APT) Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

W związku z rozwojem struktur L.M. Group, poszukujemy osób gotowych kontynuować swoją karierę zawodową na stanowisku:

Numer referencyjny: LG/2024

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Proaktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych i usług agencji pracy tymczasowej do nowych klientów na terenie Polski
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Generowanie Leadów sprzedażowych
  • Ciągłe badanie potrzeb rynkowych
  • Współpraca z działami operacyjnymi oraz działem marketingu
  • Reprezentowanie firmy na imprezach branżowych
  • Realizowanie celów sprzedażowych

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży usług HR-owych
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Konsekwencja w dążeniu do celu
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • Entuzjazm na co dzień
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość branży agencji HR
  • Doświadczenie w samodzielnej realizacji procesów rekrutacyjnych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet finansowy z nielimitowanym bonusem
  • Pracę hybrydową w jednym z naszych biur w Poznaniu lub w Gdańsku
  • Elastyczną formę zatrudnienia (w tym umowa o pracę)
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy
  • Szkolenia
  • Samochód służbowy
  • Opiekę medyczną

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Konsultant ślubny Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080