Młodszy konstruktor - do przyuczenia
  • Osieck
Osieck, Osieck, Mazowieckie, Polska
JAKMET
6. 6. 2024

JAKMET Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wyrobów elektrycznych takich jak obudowy czy rozdzielnice. Wykonujemy także specjalistyczne obudowy dla przemysłu, które spełniają nawet najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Na rynku działamy już 1989 roku, dzięki temu dysponujemy bogatym doświadczeniem i wysoko wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą. Wciąż poszerzamy i ulepszamy nasz asortyment, by zapewnić klientom jak najlepsze produkty. Gwarancją tego jest również posiadany przez nas system zarządzania jakością ISO 9001.
siedziba: Sobienki 30, 08-445 OsieckZadania:
Przygotowywanie modeli 3D obudów elektrycznych, zgodnie z projektem klienta
Opracowywanie oraz wdrażanie nowych produktów
Wdrażanie ulepszeń w istniejących produktach
Przygotowywanie dokumentacji technicznej do produkcji
 Oczekiwania:
Wykształcenie średnie lub zawodowe
Podstawowa znajomość rysunku technicznego
Dobra wyobraźnia przestrzenna
Mile widziana znajomość technologii obróbki blach
Dobra organizacja pracy własnej oraz silna motywacja
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Chęć nauki
Oferujemy:
Możliwość nauki programu Solid Edge oraz technik projektowania/konstruowania
Umowę o pracę na pełny etat
Pracę na odpowiedzialnym stanowisku z perspektywą ciągłego rozwoju
Dużą dawkę wiedzy i możliwość jej sukcesywnego poszerzania
Grupowe Ubezpieczenie PZU
Niezbędne szkolenia
Pracę w przyjaznej atmosferze
Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy

  • Praca Osieck
  • Osieck - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055