Młodszy Kierownik Rozwoju Produktu (receptury)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
25. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie receptur produktów kategorii kanapki, sałatki, jogurty, dania obiadowe, oferta śniadaniowa
  • Selekcja składników do produktów
  • Przygotowywanie instrukcji przygotowywania produktów dla kawiarni i restauracji
  • Współpraca z zespołami sprzedażowymi i zakupowymi
  • Organizacja testów produktowych przed wprowadzeniem do sprzedaży
  • Analiza oferty konkurencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży gastronomicznej, umiejętności kulinarne
  • Praca na podobnym stanowisku pracy
  • Znajomość przepisów prawa związanych z produkcją i obrotem żywnością
  • Kreatywność i zmysł estetyczny
  • Znajomość rynku oraz nowych trendów w segmencie Food, zainteresowanie sztuką kulinarną
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej (do 2 dni w tygodniu)
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544