Młodszy Kierownik ds. Trade Marketingu (HoReCa) - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma z branży FMCG poszukuje kandydatów na stanowisko Młodszego Kierownika ds. Trade marketingu (HoReCa) do zespołu w Warszawie. Jeśli jesteś ambitny, pełen entuzjazmu i chęci do pracy, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Młodszy Kierownik ds. Trade Marketingu (HoReCa)Miejsce pracy: Warszawa

Twoje przyszłe zadania:

  • Współtworzenie i realizowanie strategii działań marki w gastronomii, przy wykorzystaniu zebranych analiz oraz danych;
  • Współpraca z działami wewnątrz firmy, jak również z zewnętrznymi agencjami promocyjnymi;
  • Efektywne zarządzanie narzędziami promocyjnymi w regionach sprzedaży na terenie całej Polski;
  • Odpowiedzialność za monitorowanie oraz analizę prowadzonych działań pod kątem efektywności sprzedażowej i kosztowej;
  • Inicjacja oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań wspierających sprzedaż.

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w dziale Trade Marketingu lub w sprzedaży, w firmie z branży FMCG;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz praktycznej pracy z danymi MS Excel na poziomie średnio-zaawansowanym;
  • Znajomość specyfiki i narzędzia sprzedaży w kanale HoReCa.

Co oferujemy:

  • Samochód służbowy;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie zajęć sportowych;
  • Dofinansowanie do nauki języków;
  • Dodatkowy urlop;
  • Dofinansowanie wypoczynku.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678