Młodszy inżynier rozwoju produktu (K/M)
  • Żywiec
Żywiec, Żywiec, Śląskie, Polska
BOLIX S.A.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Aktualnie do naszego zespołu R&D poszukujemy osoby na stanowisko „Młodszy inżynier rozwoju produktu"

Po okresie wdrożenia będziesz:

  • Uczestniczyć w lub opracowywać samodzielnie nowe produkty: Nauczysz się, jak tworzyć innowacyjne produkty od podstaw i wprowadzać je na rynek.
  • Brać udział w prowadzonych projektach: Będziesz częścią dynamicznych zespołów projektowych, gdzie zdobędziesz doświadczenie w zarządzaniu projektami.
  • Opracowywać dokumentację technologiczną: Poznasz zasady tworzenia i utrzymywania dokumentacji, co jest kluczowe w procesie produkcji.
  • Wykonywać próbne aplikacje pilotażowe oraz oceniać cechy produktów: Będziesz miał/a okazję testować produkty w warunkach pilotażowych, ucząc się oceny ich właściwości.
  • Prowadzić instruktaż, pokazy i szkolenia: Rozwiniesz swoje umiejętności prezentacyjne, prowadząc szkolenia i pokazy dla zespołu i klientów.

Ciekawe – prawda?

WYMAGANIA:

Jeśli posiadasz wyższe wykształcenie (mile widziane kierunkowe: chemia, materiałoznawstwo lub pokrewne) oraz prawo jazdy kat. B? Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym? Jesteś dyspozycyjny/a do okazjonalnych wyjazdów służbowych? Cechuje Cię innowacyjność, terminowość, precyzja i samodzielność?

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (pracujemy od poniedziałku do piątku w przedziale od 7 do 16 – w zależności od preferencji pracownika)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie wypoczynku pracownika, dofinansowanie wypoczynku dzieci, dofinansowanie do karty Multisport oraz biletów do kina/teatru/wydarzeń kulturalno-sportowych)
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie PZU
  • Zajęcia językowe w godzinach pracy
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Szkolenia zewnętrzne zapewniające stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji

DOŁACZ DO NASZEGO ZESPOŁU I PRACUJ W NOWOCZESNYM CENTRUM BADAWCZYM!

Proces rekrutacji:

  • Aplikuj wypełniając kwestionariusz (załącz swoje CV)
  • Jeśli Twoje umiejętności i doświadczenie odpowiadają naszym wymaganiom, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu dwóch tygodni od złożenia aplikacji.

  • Praca Żywiec
  • Inżynier Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851