Młodszy Inżynier Procesów Technologicznych
  • Gutowo Małe
wielkopolskie, Gutowo Małe, wielkopolskie, Polska
Praca.pl
7. 9. 2024

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie i rozwijanie nowych procesów technologicznych oraz produktów
  • Realizacja prac technologicznych w produkcji
  • Propozycje i realizacja usprawnień produkcyjnych
  • Monitorowanie i weryfikacja zużycia surowców
  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji produkcyjnej
  • Nadzór nad sprzętem kontrolnym
  • Tworzenie raportów i analiz

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (np. materiałoznawstwo, jakość, produkcja)
  • Organizacja pracy i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość MS Office i AutoCad
  • Komunikatywny angielski (min. B1)
  • Doświadczenie w dokumentacji technicznej
  • Znajomość procesów technologicznych będzie atutem
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku preferowane

Pracodawca oferuje:

  • Wsparcie przy wdrożeniu
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dofinansowanie do wypoczynku)

  • Praca wielkopolskie
  • Inżynier wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544