Młodszy Inżynier Mechanik / Specjalista Techniczny
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
29. 5. 2024

inzynier-mechanik-specjalista-techniczny-5

Obowiązki

  • zakup materiałów i usług w zakresie prowadzonych prac modernizacyjnych i inwestycji (w tym tworzenie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia SIWZ)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (minimum inżynierskie, preferowany wydział mechaniczny)
  • mile widziane doświadczenie w obszarach utrzymania ruchu
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość obsługi SAP R3 oraz znajomość przepisów UDT i TDT
  • rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • uczestnictwo w opracowywaniu potrzeb remontowych podległych instalacji produkcyjnych
  • bezpośredni nadzór i koordynacja nad przebiegiem prac projektowych, remontowych, modernizacyjnych i inwestycji
  • uczestnictwo w tworzeniu potrzeb i zakresu planowanych prac oraz przygotowanie założeń technicznych
  • bezpośredni nadzór nad dokumentacją techniczną, nad instrukcjami obsługi maszyn, urządzeń i aparatów
  • przygotowanie i komplementowanie oraz nadzór i weryfikacja przeglądów dozorowych UDT i TDT
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie prac modernizacyjnych i inwestycyjnych instalacji technologicznych/produkcyjnych w szczególności dla branży mechanicznej
  • określanie zakresu prac i wytycznych dla modernizacji/inwestycji, współpraca z Projektantami i Wykonawcami i opiniowanie dokumentacji technicznej (projektowej i powykonawczej),
  • projektowanie prostych urządzeń i instalacji technologicznych
  • Udział/pomoc przy usuwaniu usterek/problemów występujących na instalacji
  • przygotowanie założeń technicznych w zakresie prowadzonych prac remontowych, modernizacyjnych i inwestycji
  • wspomaganie procesów związanych z utrzymaniem ruchu podległych instalacji produkcyjnych

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Mechanik Brzeg Dolny
  • Inżynier Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055