(Młodszy) Inżynier jakości
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcja przyczep, otwierajacej swoję fabrykę w Polsce (Kalisz), poszukijemy osoby na stanowisko Inżyniera jakości.

Zadania:

  • tworzenie dokumentacji, procesów i procedur jakościowych w nowopowstałej fabryce,
  • współpraca z Klientem w sprawach zapewnienia jakości dostarczanych produktów.
  • nadzór i realizacja działań korygujących i zapobiegawczych oraz dokumentacja wyrobów niezgodnych.
  • nadzór nad procesem reklamacji Klientów.
  • inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych w odniesieniu do systemów, procesów technologicznych oraz wyrobów.
  • uczestnictwo w audytach certyfikujących wewnętrzne systemy w audytach Klienckich.

Wymagania:

  • ukończone studia inżynierskie (mile widziane na kierunku inżynieria jakości),
  • min. roczny staż w dziale jakości,
  • dobra znajomość języka angielskiego (2-3 miesięczne szkolenie za granicą)
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego wraz ze wzrostem fabryki
  • benefity pozapłacowe

  • Praca Kalisz
  • Kontroler jakości Kalisz
  • Inżynier Kalisz
  • Inżynier Kalisz Pomorski
  • Inżynier oprogramowania Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190