Młodszy Inżynier ds. zatwierdzania produktu
  • Łódź, ul. Niciarniana 49D
łódzkie, Łódź, ul. Niciarniana 49D, łódzkie, Polska
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
23. 5. 2024

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Niciarnianej 49D, gdzie produkowane są elementy

uszczelniające dla przemysłu lotniczego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Realizacja działań zgodnie z planowaniem nowej lub transferu istniejącej produkcji,
  • Odpowiedzialność za potwierdzenie i finalne zatwierdzanie specyficznych wymagań technicznych,
  • Wsparcie procesu rozwiązywania problemów jakościowych i spełniania wymagań norm jakościowych,
  • Odpowiedzialność za prawidłowe opracowanie dokumentacji projektu dotyczącego transferu, wdrożenia wyrobu, jego walidacji oraz przedłożenia dokumentacji zatwierdzenia do klienta,
  • Współpraca z Działem Jakości i Działem Technicznym,
  • Wycena nowych produktów,
  • Aktualizowanie danych w programach produkcyjnych w kwestii nowych produktów oraz produkcji seryjnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (preferowane techniczne),
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość Pakietu Ms office, w szczególności MS EXCEL,
  • Mile widziana  znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność w realizacji powierzonych projektów,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej międzynarodowej firmie,
  • Możliwość rozwoju oraz tworzenia i prowadzenia projektów,
  • Bogaty system Benefitów.

  • Praca łódzkie
  • Inżynier łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509