Młodszy Inżynier Budowy Elektrotechnicznej
  • Lędziny
Lędziny, Lędziny, śląskie, Polska
ENERGOAPARATURA S.A.
2. 10. 2024

Energoaparatura SA jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku usług specjalistycznych, świadczy usługi w zakresie prac elektrycznych, elektroenergetycznych oraz aparatury kontrolno- pomiarowej i automatyki.

Od początku swojego istnienia Spółka działa w branży energetycznej, która po dziś dzień pozostała obszarem działalności podstawowej.

O naszej sile decyduje doświadczona kadra inżynierska, a także bogate i nowoczesne wyposażenie techniczne.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na

stanowisko:

Twoje zadania:

  • Nadzorowanie i kontrolowanie prawidłowości prac
  • Zarządzanie harmonogramem prac
  • Zamówienia i kontrola materiałów potrzebnych na budowie
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Rozliczanie i uczestnictwo w odbiorach prac
  • Sporządzanie ofert i kosztorysów
  • Przestrzeganie norm BHP

Propozycja dla Absolwentów Elektrotechniki i Pokrewnych Kierunków.

Czego oczekujemy od kandydatów:

  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Przejawianie kreatywności
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętności liderowania zespołu
  • Efektywność w sytuacjach stresujących
  • Gotowość do pracy na delegacji w kraju

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności plus system premiowy
  • Możliwości awansu i rozwoju zawodowego
  • Opcja ubezpieczenia grupowego
  • Pakiet benefitów (wczasy pod gruszą, karta Multisport)
  • Samochód służbowy, laptop, telefon
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień i certyfikatów

  • Praca Lędziny
  • Inżynier Lędziny
  • Lędziny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521