Młodszy inżynier / Asystent Działu (OZE)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
ProPersona. Doradztwo & Rozwój
11. 9. 2024

Jesteśmy dynamiczną i nowoczesną agencją rekrutacyjną. Swoje wieloletnie doświadczenie i kompetencje wykorzystujemy do optymalnej realizacji projektów doradczych dla naszych Klientów (www.propersona.pl). Można nas znaleźć w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem 17284.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży odnawialnych źródeł energii (farmy wiatrowe, fotowoltaika, magazyny energii BASS). Do nowego oddziału w Warszawie poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wyszukiwanie i weryfikacja lokalizacji pod projekty farm wiatrowych i fotowoltaicznych z wykorzystaniem AutoCAD, QGIS.
  • Udział w negocjacjach umów dzierżawy/służebności przesyłu z właścicielami gruntów.
  • Sporządzanie i składanie wniosków o wydanie decyzji administracyjnych.
  • Przygotowywanie i składanie wniosków o wydanie warunków przyłączenia.
  • Współpraca z projektantami, rzeczoznawcami w zakresie sporządzania dokumentacji technicznej.
  • Współpraca z wykonawcami, dostawcami i producentami przy realizacji projektów fotowoltaicznych i wiatrowych.
  • Współpraca z organami administracji samorządowej.
  • Wsparcie Project Managera na każdym etapie rozwoju projektu.
  • Wsparcie w procesie kupna/sprzedaży projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowana energetyka, OZE lub pokrewne),
  • Doświadczenie przy realizacji projektów wiatrowych i/lub fotowoltaicznych.
  • Wiedza na temat rynku energii odnawialnej.
  • Nastawienie na uczenie i rozwój wiedzy.
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Nastawienie na współpracę i poszukiwanie rozwiązań.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Odpowiedzialność i punktualność.
  • Entuzjazm w podejściu do realizowanych zadań.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom co najmniej B2).
  • Dobra znajomość MS Office, QGIS, AutoCAD.
  • Dyspozycyjność do wyjazdów w teren.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Uczestnictwo w ciekawych i innowacyjnych projektach OZE.
  • Umowę o pracę na pełen etat lub współpracę B2B (długofalowa współpraca).
  • Wynagrodzenie podstawowe + premię roczną.
  • Możliwość pracy hybrydowej.
  • Dodatkową opiekę medyczną.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Dynamiczne i inspirujące środowisko pracy.

  • Praca Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584