Młodszy Informatyk
  • Warszawa, Wola
mazowieckie, Warszawa, Wola, mazowieckie, Polska
KBJ S.A.
5. 9. 2024

KBJ S.A. prowadzi najciekawsze na polskim rynku projekty wdrożeniowe i utrzymaniowo-rozwojowe w oparciu o produkty SAP min. z zakresu wdrożeń S/4 HANA, Planowania Finansowego, Hurtowni Danych, Portali Korporacyjnych, Integracji, Kontrolingu, Zarządzania Kapitałem Ludzkim, Zarządzania Relacjami z Klientem. Realizujemy projekty, w których wykorzystywane są najnowsze technologie: S/4 HANA, rozwiązania chmurowe, analityka biznesowa, zaawansowane technologie programistyczne: Fiori, ABAP, Java, UI5.

Dzięki naszym klientom, zarówno największym polskim firmom jak i międzynarodowym koncernom, jesteśmy w stanie podejmować coraz to ciekawsze i bardziej ambitne wyzwania i stale się rozwijać.
Twoje zadania:

  • Zapewnianie bieżącego wsparcia informatycznego pracownikom (lokalnie i zdalnie) – I linia wsparcia,
  • Współpraca z serwisami sprzętu w zakresie diagnozy i napraw urządzeń firmowych,
  • Przygotowanie komputerów użytkowników do pracy (instalacja, aktualizacja i konfiguracja oprogramowania, diagnoza sprzętu IT),
  • Analiza i rozwiązywanie problemów z obszaru oprogramowania i sprzętu IT,
  • Obsługa zgłoszeń w systemie ticketowym (Jira),
  • Podstawowa administracja systemami AD, O365.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów na kierunku informatycznym,
  • Znajomość sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych,
  • Znajomość pakietu Office (od strony instalacji i konfiguracji),
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność, dobry kontakt z użytkownikami,
  • Gotowość do nauki i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość systemów Windows Server oraz Linux,
  • Znajomość zasad funkcjonowania sieci komputerowych oraz konfigurowania urządzeń sieciowych.

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną w naszym biurze przy ul Obozowej 57 w Warszawie,
  • Umowę zlecenie,
  • Możliwość rozwoju.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544