Młodszy informatyk
  • 00-910 Warszawa
młodszy informatyk
mazowieckie, 00-910 Warszawa, mazowieckie, Polska
Akademia Sztuki Wojennej
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

1.     Realizacja zadań w ramach I i II linii wsparcia użytkowników końcowych w rozwiązywaniu problemów z urządzeniami końcowymi i oprogramowaniem.

2.     Przygotowanie i instalacja urządzeń końcowych (komputery PC, laptopy, skanery, czytniki, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, plotery, projektory, itp.).

3.     Instalacja, konfiguracja i aktualizacja stacji roboczych działających w oparciu o systemy MS Windows (aktualnej wersji) z uwzględnieniem pracy  w środowisku Domen typu AD (dodawanie komputerów do Domeny).

4.     Instalacja i konfiguracja oprogramowania pakietu biurowego MS Office oraz innych programów użytkowych.

5.     Instalacja podstawowych urządzeń sieciowych (media konwertery, switche itp.);

6.     Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów dotyczących konfiguracji  i eksploatacji stacji roboczych.

7.     Usuwanie podstawowych problemów z użytkowaniem sieci LAN (wymiana okablowania, testowanie połączenia).

8.     Wymiana materiałów eksploatacyjnych w urządzeniach końcowych (tusze, tonery, bębny, itp.).

9.     Reagowanie na zgłoszone incydenty komputerowe.

Wymagania

1.     Dobra znajomość zagadnień z dziedziny informatyki (na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej).

2.     Dobra znajomość pakietu MS 365.

3.     Mile widziane wykształcenie informatyczne (średnie lub wyższe) lub w trakcie jej ukończenie – nie wymagane.

4.     Odpowiedzialność, dokładność i sumienność.

5.     Komunikatywność.

6.     Umiejętność pracy w zespole.

 Oferujemy:

a.      zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

b.     stabilne wynagrodzenie,

c.      możliwość udziału w szkoleniach,

d.     możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

e.      członkostwo w KZP,

f.      świadczenia z ZFŚS.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567