MŁODSZY GRAFIK
  • Józefów
Józefów, Józefów, mazowieckie, Polska
Baks Producent Systemów Tras Kablowych
28. 8. 2024

Obowiązki

  • Wykonywanie materiałów marketingowych: ulotki, broszur, katalogów itp.
  • Przygotowywanie materiałów graficznych do stron www oraz materiałów marketingowych.
  • Praca nad koncepcjami graficznymi od wstępnych szkiców po finalne projekty.
  • Współpraca z działem technicznym produkcji i sprzedaży
  • Śledzenie trendów w designie i proponowanie innowacyjnych rozwiązań

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy jako grafik komputerowy
  • Znajomości programów graficznych (Adobe Photoshop, Illustrator,).
  • Umiejętności tworzenia projektów na podstawie wskazówek i sugestii.
  • Kreatywności i umiejętności pracy w zespole.
  • Dbałości o szczegóły i umiejętności zarządzania czasem

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwate do osiąganych wyników

  • mile widziane portfolio

  • Praca Józefów
  • Józefów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567