Młodszy elektryk
  • Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, łódzkie, Polska
Legs Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Jesteśmy polską firmą z kapitałem zagranicznym, jednym z największych europejskich dystrybutorów przędz tekstylnych i technicznych na bazie własnego magazynu.  Zajmujemy się produkcją, importem i dystrybucją przędz naturalnych i syntetycznych.  Nasza siedziba znajduje się w sercu Europy.  Podczas gdy na początku działalności nasza oferta adresowana była głównie do rodzimych producentów, to po wejściu Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku silnie rozwinęliśmy dział eksportu.  Obecnie już ok.  30% obrotu firmy pochodzi z eksportu, a nasze przędze docierają do prawie wszystkich krajów Europy.

Twój zakres obowiązków:

  • pomoc w montażu przewodów, rozdzielnic, aparatury elektrycznej pod nadzorem elektryka
  • asysta w budowie i montażu sieci teletechnicznych
  • pomoc w wymianie urządzeń elektrycznych ( wymiana oświetlenia, gniazd zasilających, zużytych lub uszkodzonych przewodów)
  • pomoc w układaniu nowych przewodów
  • współpraca z Elektrykiem i mechanikami na wydziałach produkcyjnych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie (technikum, liceum) o specjalności elektryka, mechatronika lub elektromechanika, elektronika – wyższe będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w pracy elektryka , najlepiej w dziale UR
  • mile widziane Uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji (możliwe odnowienie uprawnień na koszt pracodawcy lub zrobienie nowych)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych – będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista.

To oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę na pełen etat w systemie jednozmianowym (pn-pt) – 6- 14
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • dodatki, premie motywacyjne
  • dofinansowanie do posiłków
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • możliwość przystąpienia do pakietu medycznego

  • Praca Aleksandrów Łódzki
  • Elektryk Aleksandrów Łódzki
  • Aleksandrów Łódzki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584