Młodszy Elektronik
  • Świątniki Górne
Świątniki Górne, Świątniki Górne, Małopolskie, Polska
AFA Polska Sp. Z O.O.
27. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
- uruchomienia instalacji niskoprądowej u klienta
- serwisowanie już istniejących instalacji
- serwisowanie i diagnostyka zdalna
- testowanie i parametryzacja urządzeń
Wymagania:
- Umiejętność czytania schematów
- Praktyczna znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej
- Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
- Dyspozycyjność
- Prawo jazdy kat.B
Dodatkowe atuty:
- Znajomość zagadnień EMC/EMI
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
- Interesującą i rozwojową pracę pełną wyzwań
- Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz pracę w międzynarodowym środowisku
- Udział w ciekawych projektach
- Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Stabilne zatrudnienie
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Praca Świątniki Górne
  • Świątniki Górne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544