Młodszy elektromonter - kierowca
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
Sosnowieckie Wodociągi S.A.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymanie instalacji i urządzeń elektrycznych, energetycznych oraz automatyki w pełnej sprawności technicznej.
  • Serwis maszyn i urządzeń, zapobieganie ewentualnym awariom.
  • Nadzór nad systemami utrzymania ruchu oczyszczalni ścieków, przepompowni, stacji hydroforowych.
  • Szybkie reagowanie na awarie instalacji i urządzeń elektrycznych i AKPiA.
  • Demontaż, montaż oraz wykonywanie napraw, remontów, konserwacji instalacji i sprzętu elektrycznego, energetycznego i AKPiA.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie zawodowe specjalność: elektrotechnika, energetyka, elektronika, automatyka lub pokrewne.
  • Uprawnienia elektryczne eksploatacyjne SEP -G1/E 20kV, Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie min. 6 miesięcy na stanowisku pomocnika elektromontera w Spółce lub rok w zakresie zadań
  • Umiejętności zręcznościowe i manualne
  • Dobry poziom wiedzy merytorycznej
  • Współpraca w grupie
  • Organizacja pracy
  • Analiza rozpoznawcza na podst. poziomie

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do programu sportowego,
  • Świadczenia socjalne z ZFŚS,

  • Praca Sosnowiec
  • Elektromonter Sosnowiec
  • Kierowca Sosnowiec
  • Elektromonter pomiarów Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018