Młodszy dyspozytor OZE
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
ONDE S.A.
31. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • bieżący nadzór nad pracą farm fotowoltaicznych przy wykorzystaniu dedykowanego oprogramowania,
  • raportowanie dla klientów,
  • kontakt i współpraca z Operatorem Systemu Dystrybucyjnego,
  • reagowanie na stany ostrzegawcze i alarmowe,
  • koordynacja prac na obiektach.

Nasze wymagania

  • podstawowa wiedza elektryczna,
  • dyspozycyjność 7 dni w tygodniu oraz gotowość do pracy zmianowej (zmiany po 12h),
  • znajomość pakietu MS Office i otwartość na naukę nowego oprogramowania,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność szybkiego reagowania i rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność i otwartość na współpracę zespołową.
  • zainteresowanie branżą OZE,
  • wykształcenie średnie zawodowe lub wyższe, kierunek elektrotechnika, elektroenergetyka, elektryka OZE lub pokrewne.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku przy wsparciu doświadczonych współpracowników,
  • atrakcyjne warunki zatrudniania, adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • dofinansowania udziału w szkoleniach i kursach (także tych, które sam wybierzesz) oraz zajęciach z języka angielskiego,
  • pracę w zespole ludzi, którzy lubią to, co robią :)

  • Praca Toruń
  • Dyspozytor Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080