Młodszy Dyspozytor - Logistyk ds. Instalacji i Serwisów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Cartrack Polska SP. Z. O.O
3. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Telefon i mail to Twoi przyjaciele! Będziesz w stałym kontakcie z klientami, zarówno indywidualnymi, jak i biznesowymi
  • Planowanie trasy? Żaden problem! Będziesz odpowiedzialny/a za planowanie pracy zespołu techników na terenie całej Polski
  • Terminowość to Twoje drugie imię! Dbanie o terminową realizację zamówień i jakość świadczonych usług będzie Twoim priorytetem

Nasze wymagania

  • Chcesz zdobyć doświadczenie w logistyce
  • Lubisz kontakt z ludźmi i potrafisz sprawnie prowadzić rozmowy telefoniczne
  • Znasz topografię Polski jak własną kieszeń
  • Potrafisz efektywnie zarządzać czasem i nie boisz się wyzwań
  • Nie lubisz rutyny i szukasz dynamicznego środowiska pracy

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w dynamicznej branży
  • Wyjazdy integracyjne i okolicznościowe, żebyś mógł poznać zespół
  • Pracę w młodym, zaangażowanym zespole
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport

  • Praca Warszawa
  • Dyspozytor Warszawa
  • Logistyk Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648