Młodszy drukarz
  • Suchy Las
Suchy Las, Suchy Las, wielkopolskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
3. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie maszyny do druku fleksograficznego lub cyfrowego,
  • nadzór nad procesem druku,
  • współpraca z kierownikiem zmiany i współpracownikami,
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,
  • przestrzeganie wewnątrzzakładowych norm i przepisów,
  • rozliczanie produkcji z wykorzystaniem systemów informatycznych,
  • zgłaszanie awarii i problemów z produkcją.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe (nie musi być poligraficzne),
  • umiejętność rozpoznawania barw,
  • dokładność w działaniu,
  • komunikatywność, praca zespołowa,
  • organizacja pracy,
  • motywacja do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • doświadczenie w branży poligraficznej będzie dużym atutem.
  • znajomość języków obcych,
  • umiejętność obsługi komputera.

To oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • bezpłatny parking dla pracowników,
  • przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole,
  • szkolenie wprowadzające oraz opiekę Koordynatora,
  • program poleceń pracowników do 400 zł,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i ułatwiające awanse wewnątrz organizacji,
  • kształcenie w zakresie różnych technik zadruku na najnowocześniejszych maszynach,
  • odzież pracowniczą.

  • Praca Suchy Las
  • Suchy Las - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045