Młodszy Doradca Klienta Zadłużonego
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
FOR-NET S.A.
18. 9. 2024

Firma FOR-NET S.A. to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektów windykacyjnych, sprzedażowych i obsługi klienta. Świadczymy usługi w szerokim zakresie, w oparciu o wysokie standardy etyczne i prawne oraz przy użyciu innowacyjnych rozwiązań teleinformatycznych.

W związku z rozwojem zespołu obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie bieżącego kontaktu z Klientem, obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
  • Prowadzenie telefonicznych negocjacji w zakresie dobrowolnej spłaty zadłużenia
  • Monitorowanie terminowości spłat
  • Raportowanie działań

Wymagania:

  • Posiadasz minimum średnie wykształcenie
  • Masz dobrą dykcję
  • Jesteś osobą ambitną i komunikatywną
  • Jesteś osobą zadaniową i dobrze zorganizowaną
  • Jesteś osobą zorientowaną na efekty wykonywanej pracy
  • Lubisz pracować w zespole
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę już od pierwszego dnia
  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • Stałe wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji m.in. poprzez system szkoleń wewnętrznych
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Dostęp do benefitów pracowniczych (m.in. karta FitProfit, prywatne ubezpieczenie medyczne)
  • Wolne weekendy – pracujemy w systemie zmianowym, ale weekendy zawsze mamy wolne
  • Praca tylko w trybie stacjonarnym

  • Praca Kraków
  • Tajemniczy klient Kraków
  • Doradca Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Doradca finansowy Kraków
  • Doradca ubezpieczeniowy Kraków
  • Doradca rolniczy Kraków
  • Doradca inwestycyjny Kraków
  • Doradca restrukturyzacyjny Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584