Młodszy Doradca Klienta w banku Santander Bank Polska
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Mellon Poland Sp. z o.o.
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

W codziennej pracy będziesz:

  • obsługiwał klientów kontaktujących się z bankiem przez telefon. Jeśli będziesz potrzebował nowych wyzwań możesz rozwijać swoje umiejętności obsługując klienta w kanałach video oraz czat
  • wspierał i edukował klientów w zakresie korzystania z bankowości internetowej i aplikacji mobilnej
  • budował doświadczenia klientów w kontaktach z bankiem
  • promował produkty i usługi banku

WYMAGANIA:

Ta oferta jest dla Ciebie jeśli:

  • Masz wykształcenie średnie
  • Lubisz ludzi, potrafisz się swobodnie komunikować i aktywnie słuchać
  • Czerpiesz satysfakcję z pomagania innym, w tym wypadku Twoim zadaniem będzie pomoc klientom banku dzwoniącym na infolinię
  • Jesteś nastawiony na szukanie rozwiązań i realizację zadań
  • Jesteś odpowiedzialny i zaangażowany
  • Szybko się uczysz
  • Odpowiadają Ci ruchome godziny pracy oraz praca w weekendy i święta
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

Co dostaniesz od nas na start:

  • Umowę o pracę na pełen lub mniejszy wymiar etatu po okresie szkoleniowym – tak, abyś mógł swobodnie połączyć pracę z Twoim życiem prywatnym
  • Wynagrodzenie 5000 zł brutto na start oraz do 3300 premii miesięcznej uzależnionej od Twoich indywidualnych wyników jakościowych i sprzedażowych
  • Pełny pakiet szkoleń, które przygotują Cię do nowych zadań
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in.: prywatna opieka medyczna i karta multisport
  • Po zakończonym szkoleniu możliwość pracy w trybie hybrydowym - częściowo z biura, częściowo z domu
  • Przyjazne i otwarte na różnorodność miejsce pracy

Spróbuj swoich sił i dołącz do naszego Zespołu. Zgłoś się już dziś!

  • Praca Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662