Młodszy Doradca Klienta
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, Pomorskie, Polska
Partner Alior Bank
7. 5. 2024

Zapraszamy do zespołu Placówki Partnerskiej Alior Bank w Pruszczu Gdańskim na stanowisko Młodszy Doradca Klienta
 OCZEKIWANIA:
-doświadczenie w sprzedaży,
-wykształcenie wyższe (ewentualnie  średnie z egzaminem dojrzałości),
-umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktu z klientem,
-skupienie na celu,
-prawo jazdy kat. B.
 ZAKRES OBOWIĄZKÓW OBEJMUJE:
-sprzedaż produktów bankowych ,
-obsługa kasowa,
-telemarketing,
-dbałość o wytworzone relacje w formie kontaktu telefonicznego.
OFERUJEMY:
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  na cały etat,
-szkolenia wprowadzające oraz rozwijające kompetencje,
-wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,
-nielimitowaną premię miesięczną oraz premię uznaniową,
-opiekę i wsparcie w okresie adaptacyjnym,
-rozwój zawodowy, awans na wyższe stanowisko.
 Osoby spełniające wymagania zapraszamy do przesłania CV ze zdjęciem .

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Doradca Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293