Młodszy Doradca Klienta Agrobiznesowego
  • Sieradz
Sieradz, Sieradz, Łódź Voivodeship, Polska
Credit Agricole Bank Polska S.A.
8. 6. 2024

Miejsce pracy: Sieradz

Twój zakres obowiązków

  • wspierasz Eksperta Klienta Agrobiznesowego w zakresie realizacji zadań i celów sprzedażowych,
  • odpowiadasz za realizację indywidualnych celów biznesowych,
  • zarządzasz przypisanym portfelem Klientów agrobiznesowych,
  • nawiązujesz kontakty z nowymi Klientami i dbasz o utrzymanie relacji,
  • aktywnie kształtujesz relacje z lokalnymi organizacjami i instytucjami z sektora agrobiznesu,
  • sprzedajesz produkty dla agrobiznesu oraz wybrane produkty detaliczne,
  • dbasz o najwyższe standardy obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  • pozyskujesz nowych Klientów i budujesz z nimi długotrwałe relacje,
  • osiągasz sukcesy sprzedażowe,
  • znasz zagadnienia związane z ekonomiką i finansowaniem rolnictwa,
  • umiesz przeprowadzić analizę dokumentów finansowych przedsiębiorstwa,
  • masz doświadczenie w prowadzeniu prezentacji sprzedażowych,
  • potrafisz efektywnie organizować pracę i jesteś systematyczny w działaniu,
  • masz wykształcenie wyższe lub studiujesz.

Mile widziane

  • masz doświadczenie w sprzedaży produktów dla Klientów Agrobiznesowych.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • system wynagradzania, który obejmuje: wynagrodzenie stałe i premie sprzedażowe,
  • program wdrożenia oraz pakiet szkoleń,
  • możliwość rozwoju kariery poprzez wydarzenia, programy rozwojowe, akademie, ścieżki karier i rekrutacje wewnętrzne w różnych obszarach banku i Grupy Credit Agricole w Polsce,
  • programy wellbeingowe, platformę wsparcia psychologicznego,
  • działania CSRowe, akcje #mniejplastiku, 5 dni w roku dodatkowo wolnych na wolontariat,
  • pracę w miejscu, w którym możesz być sobą bez względu na wiek, płeć czy jakąkolwiek inną cechę,
  • pracę w organizacji, która stawia człowieka w centrum działań.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Business casual dress code
  • Wellbeing
  • Platforma wsparcia psychologicznego

Etapy rekrutacji

  • Selekcja CV
  • Wywiad telefoniczny
  • Rozmowa rekrutacyjna

Twój Zespół:

W Twoim zespole jest kilkudziesięciu doradców agrobiznesu pracujących na terenie całej Polski - każdy odpowiada za swój indywidualny obszar działania. Wsparciem w działaniu i realizacji celów będzie Regionalny Dyrektor Sieci Sprzedaży MŚP i Agrobiznesu oraz odpowiednie jednostki w centrali.

Programy dla pracowników

  • Power People to program, którego celem jest kreowanie kultury pracy, która rozwija sprawną, elastyczną i zwinną organizację, odpowiedzialną społecznie oraz wykorzystuje siłę różnorodności i wspiera energię do działania na co dzień.
  • CA Together – to program rozwojowy dla naszych menedżerów, którego fundamentami są istotne wartości, które wspieramy swoimi działaniami każdego dnia: #trust, #responsibility, #integrity, #strenghts i #empowerment.
  • MobilCA – aplikacja mobilna dla pracowników, która wspiera nas każdego dnia. Dzięki niej mamy dostęp między innymi do: chata opartego o GPT4.0, aktualnych ofert pracy, modułu kudosów, mobilnej wizytówki czy map budynków.
  • Kompas CAriery – program, który ma na celu wsparcie rozwoju i mobilności wewnątrz organizacji. Pomagamy w wyborze wewnętrznej ścieżki kariery, organizujemy szkolenia i wspieramy w przygotowaniu do rekrutacji wewnętrznych.
  • Innovation Lab, to zespół innowacji. W nim tworzymy i testujemy nowe idee, a te wybrane następnie przekształcamy w innowacyjne rozwiązania, które przynoszą nową wartość dla nas i naszych klientów.

Należymy do Grupy Crédit Agricole, która jest jedną z największych grup finansowych w Europie i na świecie. Grupa funkcjonuje nieprzerwanie od XIX wieku. Dziś to numer 1 w Europie, w bancassurance i zarządzaniu aktywami. Na całym świecie jest nas już ponad 145 tysięcy osób, które wspierają klientów w 46 krajach. W Polsce znajdziecie nas w centrali we Wrocławiu i Warszawie, w Centrach Korporacyjnych w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, a nasi doradcy wspierają klientów w placówkach w całym kraju.

Jesteśmy różnorodni – pracują u nas przedstawiciele czterech pokoleń (Baby Boomers, X, Y, Z). Każdego dnia współpracujemy i wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem. Podpisaliśmy też Kartę Różnorodności. Doceniamy to, że jesteśmy z różnych miejsc i różnych pokoleń.

Stawiamy człowieka w centrum naszych działań – już trzykrotnie otrzymaliśmy certyfikat Wellbeing Leader, ostatni w 2023 r. Docenione zostały podejmowane przez nas akcje na rzecz równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Według rankingu Wprost z 22.05.2023 r. zajęliśmy 6. miejsce wśród 50 najlepszych pracodawców w Polsce. Jesteśmy też zaangażowani społecznie i ekologicznie.

Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Credit Agricole Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48 bud. C-D, 54-202, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniemJeżeli chcesz, aby Twoja kandydatura została wzięta pod uwagę w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dołączenie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Credit Agricole Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48 bud. C-D, 54-202, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

  • Praca Sieradz
  • Doradca Sieradz
  • Sieradz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289