Młodszy Doradca ds. Sprzedaży Rozwiązań IT
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Symfonia Sp. z o.o.
19. 9. 2024

Symfonia jest dynamiczną firmą działającą w branży oprogramowania dla biznesu. Jeśli jesteś osobą pełną energii, z pasją do sprzedaży i chcesz rozwijać swoją karierę, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Twoje główne zadania:

  • Utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami
  • Doradztwo oraz sprzedaż produktów firmy Symfonia
  • Dokładne dokumentowanie danych w systemie CRM
  • Realizacja planów sprzedażowych i zadaniowych

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Zdolność do pracy z celami sprzedażowymi
  • Skuteczna komunikacja i umiejętności interpersonalne
  • Chęć do nauki i rozwijania umiejętności
  • Dostępność do pracy w biurze w Katowicach 4 dni w tygodniu

Mile widziane:

  • Znajomość sektora IT i oprogramowania biznesowego w Polsce
  • Doświadczenie w sprzedaży oprogramowania
  • Znajomość języka angielskiego

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie software
  • 5 dodatkowych dni płatnego urlopu na wolontariat
  • Możliwość uczestnictwa w projektach firmowych
  • Dofinansowanie do pakietów sportowych MultiSport i MultiLife
  • Fundusze na szkolenia i studia
  • Dostęp do e-learningu
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Wsparcie dla pracowników, nagrody i premie
  • Elastyczne godziny pracy, w tym możliwość pracy zdalnej
  • Wyprawka dla nowo narodzonego dziecka pracownika
  • Imprezy integracyjne i wydarzenia rodzinnne

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Katowice
  • Administrator IT Katowice
  • Doradca Katowice
  • Doradca finansowy Katowice
  • Doradca ubezpieczeniowy Katowice
  • Doradca rolniczy Katowice
  • Doradca inwestycyjny Katowice
  • Doradca restrukturyzacyjny Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584