Młodszy diagnosta weterynaryjny
  • Wrocław, ul. Wodzisławska 6
dolnośląskie, Wrocław, ul. Wodzisławska 6, dolnośląskie, Polska
Vetlab Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Vetlab Sp. z o.o.  to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej. Nasza misja opiera się na doskonałej opiece nad zwierzętami poprzez zaawansowane technologie i profesjonalne podejście. Jesteśmy dumni z naszej pasji do zapewnienia zdrowia i dobrostanu zwierząt, co stanowi serce naszej działalności. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, pracownikom natomiast  pełne szkolenie, stabilne zatrudnienie oraz możliwość zdobycia praktycznej wiedzy.
Zakres obowiązków:

  • wykonywanie analiz laboratoryjnych (m.in. badania, biochemiczne, hematologiczne, parazytologiczne, moczu),
  • obsługa systemu laboratoryjnego,
  • prowadzenie dokumentacji.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe - biologia, biotechnologia, weterynaria lub kierunki pokrewne,
  • doskonała organizacja pracy, dokładność i sumienność, umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę i stabilne miejsce zatrudnienia,
  • dostęp do szerokiego zakresu benefitów,
  • pracę w dynamicznym zespole otwartym na rozwój,
  • dobrą atmosferę pracy.

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293