Młodszy Broker / Broker
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HR Support
3. 9. 2024

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy konsultingowej i jednego z licencjonowanych brokerów, poszukujemy osoby na stanowisko:
OBOWIĄZKI:

  • ubezpieczenia kredytu kupieckiego, ubezpieczenia zdrowotne, czy majątkowe
  • przygotowywanie zapytań
  • przygotowywanie zestawień i porównywanie ofert
  • wsparcie klientów w bieżącej obsłudze umów ubezpieczenia kredytu kupieckiego, ubezpieczeń zdrowotnych, czy majątkowych

WYMAGANIA:

  • zdany egzamin brokerski
  • min 2 – letnie doświadczenie na stanowisku brokera lub asystenta brokera
  • praktyczne doświadczenie w ubezpieczeniu kredytu kupieckiego
  • doświadczenie w innych liniach ubezpieczeń poza kredytem kupieckim (np. ubezpieczenia grupowe medyczne, życiowe lub ubezpieczenia majątkowe) będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyżej
  • dokładność, zaangażowanie
  • znajomość programu Excel

PRACODAWCA OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontraktu B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenia + premie
  • pracę w systemie hybrydowym
  • elastyczne godziny pracy
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • szkolenia
  • dofinansowanie do wakacji

  • Praca Warszawa
  • Broker Warszawa
  • Broker ubezpieczeniowy Warszawa
  • Broker informacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544