Młodszy bibliotekarz / Biblioteka Główna – Pion Prorektora ds. Nauki
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Uniwersytet Morski w Gdyni
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Uniwersytet Morski w Gdyni poszukuje

Kandydata/Kandydatkę na stanowisko:

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Komórka organizacyjna: Biblioteka Główna, Pion Prorektora ds. Nauki

Obowiązki na oferowanym stanowisku:

  • bieżąca realizacja zamówień na materiały biblioteczne,
  • obsługa bibliotecznych systemów,
  • udział przy porządkowaniu i selekcji księgozbioru,
  • obsługa czytelników,
  • katalogowanie materiałów bibliotecznych,
  • działania promujące literaturą naukową.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • biegła obsługa komputera (środowisko Windows) oraz pakietu biurowego Office (Word, Excel),
  • gotowość do pracy zgodna z harmonogramem w zakresie godzin 7:15-18:00 oraz w soboty,
  • brak przeciwwskazań do prac w magazynach książkowych,
  • dobra znajomość j. angielskiego (co najmniej na poziomie B2),
  • dobra organizacja zadań i czasu pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Przewidywana data zatrudnienia: Listopad 2024 r.

Dodatkowe informacje: Równoważny system czasu pracy

Pracodawca oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozwojowym środowisku,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych:
    • dofinansowanie zajęć sportowych,
    • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej,
    • dofinansowanie wypoczynku,
    • dofinansowanie wypoczynku dzieci, żłobka/przedszkola,
    • bony świąteczne dla dzieci,
    • grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Praca Gdynia
  • Bibliotekarz Gdynia
  • Główny księgowy Gdynia
  • Bibliotekarz dyplomowany Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Specjalista ds. transportu Gdynia
  • Specjalista ds. HR Gdynia
  • Specjalista ds. turystyki Gdynia
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377