Młodszy Automatyk Utrzymania Ruchu
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, śląskie, Polska
Adient Seating Poland Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola prawidłowości działania maszyn zgodnie z zapisami w dokumentacji technicznej i montażowej
  • Udział w przeglądach, konserwacjach, naprawach i modernizacjach maszyn i urządzeń
  • Optymalizacja i usprawnianie parku maszynowego
  • Aktywny udział w projektach techniczno-inwestycyjnych realizowanych w firmie
  • Analizowanie przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących źródło problemu
  • Praca zgodnie z zasadami 6S
  • Stosowanie procedur ADIENT w pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie o profilu automatyka lub kierunkowym
  • Znajomość podstaw budowy i systemów sterowania maszyn – rysunki, schematy
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość podstaw programowania sterowników PLC (mile widziany Siemens)
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy w systemie czterozmianowym
  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Międzynarodowe, pełne wyzwań środowisko pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Premia miesięczna, nagroda kwartalna, nagroda jubileuszowa
  • Dofinansowanie do obiadów w stołówce pracowniczej
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, paczki mikołajkowe, świadczenie świąteczne i inne)
  • Dofinansowanie do kart Multisport Benefit
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Szerokie pole rozwoju zawodowego
  • Możliwość dodatkowych szkoleń
  • Świetna lokalizacja miejsca pracy
  • Darmowy parking

Największą wartością Adient są nasi pracownicy.

To oni kreują jakość, styl i wyjątkowość naszych produktów!

Dołącz do Adient!

Dokumenty aplikacyjne można przesłać na adres:

ul. Krupanka 93, 41-100 Siemianowice Śląskie

bądź za pomocą przycisku Aplikuj

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388