Młodszy Automatyk - praca bez doświadczenia
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
18. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów dotyczących systemów automatyki oraz OT w jedynym automatycznym terminalu kontenerowym w Polsce
  • Udział w uruchamianiu i testowaniu nowych suwnic kontenerowych w tym suwnic automatycznych na nowo budowanym terminalu
  • Instalowanie i uruchamianie nowych systemów na suwnicach kontenerowych
  • Konserwacja i naprawa urządzeń przeładunkowych terminala

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Podstawowa znajomość działania przełączników sieciowych, umiejętność czytania schematów elektrycznych / technicznych.
  • Gotowość do pracy w 12-godzinnym, zmianowym systemie pracy, 2 dni pracy - 2 dni wolnego w zmiennych warunkach atmosferycznych i na wysokości
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV
  • Znajomość napędów mocy (AC/DC)
  • Doświadczeniem w zakresie diagnostyki, napraw układów sterowania oraz automatyki przemysłowej
  • Doświadczenie w obsłudze i diagnostyce sterowników PLC

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Premie miesięczne i świąteczne, dodatki za pracę w godzinach nocnych oraz za pracę w dni świąteczne;
  • Zatrudnienie w największym terminalu kontenerowym na Bałtyku;
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach, możliwość uzyskania uprawnień finansowanych przez pracodawcę; możliwość awansu w strukturach firmy
  • Dofinansowanie do studiów oraz indywidualnych lekcji języka angielskiego;
  • Bogaty pakiet benefitów (np. Multisport, karta paliwowa, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, parking dla pracowników; dofinansowanie posiłków w Kantynie;
  • Wsparcie aktywności sportowych - drużyny firmowe;

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Gdańsk
  • Automatyk Gdańsk
  • Integrator automatyki Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941