Młodszy Automatyk
  • Białobrzegi
Białobrzegi, Białobrzegi, mazowieckie, Polska
Austria Juice Poland Sp. z o.o.
22. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Podstawy programowania sterowników PLC SIEMENS oraz wizualizacji SIMENS,
  • Podstawy czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznych,
  • Podstawy konfiguracji falowników oraz softstartów,
  • Podstawy budowy sieci internetowej,
  • Podstawy kalibracji analogowych przyrządów pomiarowych,
  • Praca w Białobrzegach z możliwością sporadycznych wyjazdów do pozostałych 4 zakładów w Polsce.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w kierunkach: mechatronika, automatyka, elektronika, robotyka, informatyka, programista,
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, terminowość,
  • Znajomość języka angielskiego poziom min B1,
  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej,
  • Możliwość korzystania z kart multisportu,
  • Dofinansowania do wypoczynku, kolonii dla dzieci, bony świąteczne.

  • Praca Białobrzegi
  • Białobrzegi - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748