Młodszy Asystent / Młodsza Asystentka ds. administracji
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Corab S.A.
2. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa organizacja pracy biura
  • Prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej (pocztowej, e-mailowej) oraz jej dystrybucja, zapewnienie sprawnego i zgodnego z procedurami obiegu dokumentów oraz ich archiwizacja
  • Obsługa centralki telefonicznej
  • Prowadzenie prac administracyjno-biurowych
  • Organizacja podróży służbowych
  • Organizacja spotkań, przyjmowanie gości i Klientów
  • Kontakt z dostawcami
  • Zaopatrywanie biur w niezbędne artykuły spożywcze, biurowe, chemiczne
  • Wsparcie dla wszystkich działów firmy w kwestiach administracyjnych i organizacyjnych

Nasze wymagania

  • Znajomość biurowej rutyny
  • Umiejętność redagowania pism
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doskonała umiejętność planowania i organizacji pracy oraz wielozadaniowość
  • Wysokorozwinięte zdolności interpersonalne zapewniające dobry kontakt z pracownikami / klientami
  • Zaangażowanie, samodyscyplina, asertywność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Nowoczesne biuro
  • Przyjazną atmosferę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Sportową Medicover
  • Wczasy pod Gruszą

  • Praca Olsztyn
  • Pracownik ds. administracji Olsztyn
  • Asystent Olsztyn
  • Asystent stomatologiczny Olsztyn
  • Asystent zarządu Olsztyn
  • Specjalista ds. Sprzedaży Olsztyn
  • Specjalista ds. Zakupów Olsztyn
  • Specjalista ds. marketingu Olsztyn
  • Specjalista ds. ofertowania Olsztyn
  • Specjalista ds. Zarządzania Olsztyn
  • Specjalista ds. Eksportu Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080