Młodszy asystent klienta biznesowego (zagranicznego)- z językiem czeskim/słowackim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
L.M. Group Poland
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży BPO/SSC pooszukujemy kandydatów na stanowisko w branży SocialMedia.

Numer referencyjny: MAKO

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki na stanowisku:

  • weryfikacja danych wstawianych na portalach społecznościowych, kontach internetowych i pozostałych
  • ocena powyższych, zgodnie z przepisami, panującymi w firmie
  • umiejętność oceny poprawności treści
  • analiza treści, usuwanie treści niezgodnych z regulaminem
  • przestrzeganie przepisów, określonych przez zleceniodawcę i praca zgodna z tymi wytycznymi
  • codzienna praca z wykorzystaniem Social Media
  • prace administracyjne, raportowanie, analizowanie treści
  • publikowanie lub usuwanie treści z mediów społecznościowych
  • wykonywanie raportów z codziennej pracy

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie b2/c1 oraz znajomość języka czeskiego lub słowackiego minimum c1
  • swobodnej komunikacji w powyższych językach (mailowej i telefonicznej)
  • dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze godzin (160)
  • doskonałej organizacja pracy własnej i umiejętności określenia priorytetów
  • gotowość do nauki
  • chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Klient nie wymaga doświadczenia ani wykształcenia kierunkwoego.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych
  • wyżywienie w ciągu wszystkich dni w pracy
  • możliwość wykorzystania języków obcych w praktyce
  • szkolenie stanowiskowe oraz dodatkowe kursy językowe
  • praca stacjonarna z siedziby firmy (Warszawa)

  • Praca Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851