Młodszy Analityk Monitoringu Ryzyka Kredytowego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Bank BPS S.A.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Główne Zadania

  • kompleksowa analiza wniosków kredytowych klientów detalicznych - kredyty hipoteczne,
  • analiza sytuacji ekonomiczno-finansowej oraz ocena zdolności kredytowej Klienta,
  • weryfikacja transakcji pod kątem formalno-prawnym wraz z oceną zabezpieczeń
  • przygotowanie decyzji kredytowej
  • udział w projektach związanych z usprawnieniem procesu analizy kredytowej
  • współpraca z innymi jednostkami Banku w zakresie kredytów hipotecznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomia, bankowość, finanse),
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w banku,
  • znajomość produktów i usług bankowych,
  • analityczne myślenie, dokładność oraz zaangażowanie w wykonywane zadania
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • dofinansowanie działań szkoleniowych
  • możliwość korzystania z pakietów sportowych
  • dostęp do platformy e-learningowej języków obcych: angielski, hiszpański, niemiecki, włoski
  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210