Młodszy Analityk Działu Wynajmu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
SKY ESTATE Sp. z o.o.
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie o przychodach spółki do Zarządu.
  • Praca w systemie komputerowym SAP Business One oraz w środowisku MS Office.
  • Tworzenie, analiza oraz codzienne wprowadzanie zmian do tabel czynszowych.
  • Tworzenie analiz opłacalności inwestycji w nieruchomości.
  • Analiza obecnie prowadzonych przedsięwzięć pod kątem ich efektywności finansowej.
  • Bieżące raportowanie wyników pracy Działu Wynajmu.
  • Współpraca z innymi działami, w szczególności z działem księgowości.
  • Weryfikacja istniejących kontraktów pod kątem kończących się umów najmu, renegocjacje warunków dalszej współpracy oraz budowanie trwałych i pozytywnych relacji z Najemcami.
  • Wsparcie Działu Wynajmu w codziennych obowiązkach tj. przygotowywanie ofert, prezentacji, zestawień oraz innych dokumentów związanych z wynajmem w tym umów najmu, aneksów i załączników, aktualizowanie tabel związanych z wynajmem.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość obsługi MS Office, w szczególności Excel.
  • Łatwość nauki i pracy w systemach komputerowych tj. np. SAP.
  • Umiejętność samodzielnego tworzenia raportów.
  • Umiejętności negocjacyjne, wysokie zdolności interpersonalne, dobra organizacja pracy, samodzielność.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem.
  • Wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Szkolenie i pracę w systemie SAP Business One.
  • Opieka medyczna – Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie.
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń.
  • Pracę w kreatywnym i zgranym zespole ludzi.
  • Dogodną lokalizację biura – Warszawa Śródmieście.

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536