Młodszy Analityk ds. personalnych z j. angielskim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
22. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1188782

Dla naszego Klienta, globalnego producenta poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Analityka ds. personalnych z językiem angielskim.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzanie danymi dotyczącymi cyklu życia pracownika w systemach
  • Zapewnienie poprawnego przetwarzania zmian danych w systemie Workday, ServiceNow
  • Ścisłą współpracę z pracownikami firmy na różnych poziomach w celu rozwiązywania pojawiających się problemów , za pośrednictwem chatu, maila oraz telefonu
  • Kontakt z native speakerami
  • Raportowanie oraz analizę procesów

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
  • Doświadczenia zawodowego w obszarze obsługi klienta, administracji lub HR,
  • Biegłej znajomości języka angielskiego (C1)
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • Znajomości MS Excel,
  • Znajomość Workday/ ServiceNow będzie atutem!

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, a także przyjazną pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwości rozwoju. Praca hybrydowa - 50% z biura w centrum Warszawy.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748