Młodszy analityk ds. finansowych z j. bułgarskim (min. B1)
  • Kraków
młodszy analityk ds. finansowych z j. bułgarskim (min. B1)
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 4. 2024

Interesuje Cię praca w międzynarodowych środowisku? Znasz język bułgarski na poziomie minimum B1? Ta oferta jest dla Ciebie!

Oczekujemy

  • znajomości języka bułgarskiegona poziomie minimumB1+
  • znajomość językaangielskiegona poziomiemin B2+
  • wykształcenia wyższego w obszarze finansów
  • mile widziane doświadczenia w branży
  • rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • staranności w pracy z dokumentami i danymi
  • samodzielności i kreatywności
  • znajomości arkusza kalkulacyjnego Exce

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością stałej współpracy
  • pakiety sportowe, dodatkowy pakiet medyczny
  • pracę hybrydową (3 dni home office, 2 dni w tygodniu stacjonarnie)
  • wynagrodzenie miesięczne ok. 7.000 brutto/mc

Zadania

  • obsługa kluczowych kontroli w celu ograniczenia obszarów wysokiego ryzyka w ramach procesów finansowych
  • zarządzanie ogólnym procesem rozliczeniowym, weryfikacja, czy wszystkie ważne zamówienia sprzedaży zostały poprawnie rozliczone
  • koordynacja z różnymi stronami
  • przeprowadzanie codziennych kontroli w celu zagwarantowania, że ​​operacje są zgodne z doskonałością operacyjną i wszystkimi kontrolami
  • wsparcie wewnętrznych i zewnętrznych audytów finansowych i biznesowych
  • zapewnienie terminowego tworzenia i wysyłania faktur do klientów

  • Praca Kraków
  • Analityk finansowy Kraków
  • Analityk medyczny Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532