Młodszy Analityk Danych
  • Reguły, k. Warszawy
mazowieckie, Reguły, k. Warszawy, mazowieckie, Polska
Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
1. 5. 2024

Climatic - projektujemy i budujemy modułowo – solidnie, szybko, innowacyjnie i kompleksowo.

Spółka Climatic z centralą pod Warszawą (w miejscowości Reguły) jest polską firmą działającą w kraju i zagranicą. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia. Mamy własny duży zakład produkcyjny. Inwestycje realizujemy głównie w systemie zaprojektuj-wybuduj.

Jesteśmy pionierami i specjalistami w realizacji inwestycji wykonywanych w technologii modułowej takich obiektów jak: szpitale, budynki medyczne, obiekty wojskowe, policyjne i inne budynki specjalistyczne, szkoły i przedszkola, budynki użyteczności publicznej oraz wielu innych.

Nasz portfel zamówień wciąż rośnie dzięki naszej innowacyjności i referencjom.

Inwestycje realizujemy: dwa razy szybciej / na czas / w wysokiej jakości / bezproblemowo.

Jeśli chcesz się rozwijać, dołącz do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu.

Stań się częścią naszego sukcesu.

Więcej informacji znajdziesz na www.climatic.pl

Twój zakres zadań:

  • Przygotowywanie zapytań do baz danych (PowerQuerry, SQL)
  • Tworzenie zestawów danych z różnych źródeł
  • Sporządzanie prostych raportów i zestawień
  • Przygotowywanie narzędzi do analizy danych
  • Monitorowanie poprawności wprowadzanych danych

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Excel
  • Wysoko rozwinięte myślenie analityczne
  • Umiejętność w poruszaniu się po różnych systemach informatycznych
  • Samodzielne rozwiązywanie problemów i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność wizualizacji i prezentacji danych

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość PowerBi, SQL i Python
  • Znajomość procesów logistycznych

Oferujemy:

  • Czekamy na Ciebie z umową o pracę bądź umową zlecenie;
  • Gwarantujemy ciągły rozwój poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach;
  • Zapewniamy wsparcie doświadczonego Zespołu, nie tylko w okresie wdrożenia;
  • Twoje dotychczasowe umiejętności z pewnością zostaną wykorzystane;
  • Lubimy uśmiech i pozytywne nastawienie, przyjazna atmosfera pracy to u nas podstawa;
  • W ramach nawiązania lepszych relacji spotykamy się na imprezach integracyjnych;
  • Bezpłatny parking;
  • Brak dress code’u.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523