Młodszy Analityk Biznesowy
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Asseco Business Solutions S.A.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Realizacja projektu dotyczącego wdrażania produktów klasy światowej (https://omnichannel-fmcg.com/) oraz współpraca z wiodącymi globalnymi firmami FMCG.
  • Bezpośrednia współpraca z zagranicznymi klientami.
  • Analizowanie potrzeb biznesowych klientów.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych.
  • Konfigurowanie produktów.
  • Współdziałanie z zespołami programistów i testerów.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (brak doświadczenia w IT nie jest przeszkodą, oferujemy szkolenia).
  • Płynna znajomość języka angielskiego.
  • Motywacja, skuteczność, dobra organizacja pracy, zorientowanie na cele.
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych za granicę (raz na kilka miesięcy).

Dodatkowe atuty:

  • Podstawowa znajomość analizy i wdrożeń systemów informatycznych.

Nasza oferta:

  • Stabilna praca w renomowanej firmie.
  • Pakiety zdrowotne i ubezpieczeniowe.
  • Programy wsparcia aktywności fizycznej, np. FitProfit.
  • Rozwój osobisty poprzez szkolenia i dofinansowania edukacyjne.
  • Benefity wakacyjne i możliwość korzystania z przyczep kempingowych.
  • Spotkania integracyjne i pikniki rodzinne.
  •  Komfortowe warunki pracy z osobistą przestrzenią i chill room’em.
  • Wsparcie akcji charytatywnych.

Zapewniamy wszechstronne wsparcie i otoczenie, które sprzyja zarówno profesjonalnemu jak i osobistemu rozwojowi.

  • Praca Lublin
  • Analityk medyczny Lublin
  • Analityk finansowy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567