Młodszy Administrator Systemów i Aplikacji
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Asseco Cloud
19. 9. 2024

   Chcesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznej firmie technologicznej, która działa na rzecz spółek z grupy Asseco Poland - największej spółce IT w Polsce?

Jesteś zainteresowany rozwojem, pracując w środowisku systemów Linux i aplikacji CI/CD?

Jeśli odpowiedź brzmi "tak", mamy dla Ciebie idealną ofertę! Dołącz do zespołu ekspertów w Asseco Cloud i współtwórz innowacyjne rozwiązania dla naszych wewnętrznych klientów. Czekają na Ciebie ciekawe wyzwania, nowoczesne technologie oraz możliwości rozwoju zawodowego. Stań się częścią firmy, która napędza cyfrową transformację biznesu!

W ramach Asseco Cloud koncentrujemy strategiczne kompetencje Grupy Asseco w obszarze cloud computingu. Wykorzystujemy własne zasoby, centra danych i infrastrukturę informatyczną, by dostarczać klientom optymalne usługi informatyczne.

Praca w modelu hybrydowym (1 raz w tygodniu) z naszego biura w Rzeszowie lub Szczecinie.

Proces rekrutacyjny prowadzony online: 1 rozmowa z Rekruterką + 1 spotkanie z Managerem.

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Administracja i nadzór nad systemami i aplikacjami w oparciu o rodzinę systemów Linux
  • Administracja narzędzi i tuning (Jira/Confluence) oraz rozwiązań CI-CD (Gitlab, Artifactory, Harbor)
  • Administracja aplikacji (cykliczne podnoszenie wersji, migracja środowisk, testy podnoszenia wersji aplikacji, modyfikacja środowiska Jira Software)
  • Wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych, nowych wersji serwerów, systemów, aplikacji i poprawek w środowiskach (Prod, TEST)
  • Administracja systemami kontroli wersji w szczególności rozwiązania Gitlab oraz ich rozwój i zabezpieczenie
  • Utrzymanie, aktualizacja i tworzenie dokumentacji wdrażanych systemów
  • Bieżący monitoring i reakcja na powiadomienia wspieranych aplikacji oraz automatyzacja pracy
  • Obsługa i analiza incydentów związanych z działaniem aplikacji i systemów

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać zadania?

  • Min. 2 - letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Komercyjne doświadczenie z  systemami operacyjnymi Linux (RedHat, Ubuntu) na poziomie administracyjnym
  • Znajomość systemów kontroli wersji Gitlab
  • Umiejętność zabezpieczania serwerów, aplikacji i ciągłego dbania o bezpieczeństwo
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów i incydentów
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu dokumentacji i pisania procedur obsługi oraz instalacji systemów informatycznych
  • Wykształcenie wyższe: informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz komunikację z dostawcami rozwiązań IT
  • Proaktywna postawa, umiejętność dostosowywania się do zmian, chęć ciągłego podnoszenia kompetencji
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość aplikacji CI-CD (Artifactory, Gitlab) oraz Atlassian (Jira, Confluence, Bitbucket, Bamboo)
  • Umiejętność tworzenia skryptów Python w celu automatyzacji procesów
  • Doświadczenie w administrowaniu i utrzymaniu baz danych Postgress i umiejętność tworzenia zapytań SQL
  • Znajomość w administracji serwerami webowymi (Apache, NGINX)

Drogi Kandydacie/Kandydatko, jeśli interesuje Cię rozwój w kierunku programowania, cyberbezpieczeństwa to nie jest to oferta dla Ciebie.

Benefity:

  • Pracowniczy Plan Emerytalny oraz Pracowniczy Plan Kapitałowy
  • Spotkania zespołowe i integracyjne
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Praca w największej spółce IT
  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Szkolenia i certyfikacje
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych i dostęp do platformy edukacyjnej
  • Program kafeteryjny (w tym Multisport)
  • Prywatna opieka zdrowotna

  • Praca Rzeszów
  • Administrator nieruchomości Rzeszów
  • Administrator IT Rzeszów
  • Specjalista ds. kadr i płac Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rzeszów
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Rzeszów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584