Młodszy/a Specjalista/Specjalistka ds. Transakcji Finansowych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Weryfikacja i analiza dokumentów potrzebnych do podjęcia decyzji w sprawie wypłaty po śmierci Członka Otwartego Funduszu Emerytalnego (OFE);
  • Bieżąca współpraca z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, w sprawach związanych z obsługą Członka OFE;
  • Wsparcie i realizacja procesów obsługi Klienta w ramach zespołu Back Office (zmiany na polisie, rozwiązanie umowy z wypłatą dla Klienta);
  • Kontakt z Klientami w sprawie złożonej dokumentacji.

WYMAGANIA:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w instytucji finansowej lub w obszarze BackOffice;
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze obsługi procesów OFE, w szczególności znajomość tematyki wypłat po śmierci Członka OFE
  • Mile widziana znajomość ustaw i regulacji w zakresie funkcjonowania OFE;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, zgodnych z terminami ustawowymi oraz procedurami wewnętrznymi i zasadami profesjonalnej obsługi Klienta
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne;
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia;
  • Umiejętność pracy w Zespole;

OFERUJEMY:
  • Kulturę organizacyjną opartą na 5 wartościach: wspólnota, prostota, klient przede wszystkim, odpowiedzialność i wiarygodność,
  • Samodzielność w działaniu oraz możliwość współpracy w ramach doświadczonego Zespołu,
  • Pracę hybrydową (obecność w biurze min. 1 raz w tygodniu)
  • Kafeteryjny system benefitów – to Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Wysokie zniżki na ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, turystyczne dla Ciebie i Twoich bliskich;

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388