Młodszy/a Specjalista/ka ds. Performance Marketingu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Media Markt Polska Sp. z o.o.
28. 9. 2024

85413

Obowiązki

  • planowanie i zakup kampanii efektywnościowych (afiliacja, e-mailing, remarketing)
  • umiejętne planowanie kampanii
  • optymalizacja i monitorowanie przebiegu kampanii pod kątem KPI
  • przygotowywanie raportów oraz nadzorowanie rozliczeń z kampanii
  • budowanie trwałych relacji z wydawcami
  • testowanie nowych rozwiązań

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w obszarze e-commerce na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w koordynacji internetowych kampanii marketingowych z wykorzystaniem różnych kanałów (afiliacja)
  • doświadczenie w pracy z Google Analytics
  • umiejętności analityczne i wyciągania wniosków, zorientowanie na cel
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel i PowerPoint)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy

  • Premie za wyniki
  • Dedykowane szkolenia oraz możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru
  • Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy
  • Fajny zespół

Źródło: Media Markt/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392