Młodszy/a specjalist/ka ds. programowania PLC / SCADA
  • Łódź
młodszy/a specjalist/ka ds. programowania PLC / SCADA
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Jesteś absolwentem/absolwentką studiów automatyki, elektrotechniki lub pokrewnych? Szukasz pracy, w której będziesz mieć możliwość wykorzystania swoich umiejętności a jednocześnie zdobywania pierwszego doświadczenia pod okiem doświadczonych automatyków? Na tym stanowisku będziesz mieć okazję testować, konfigurować oprogramowanie SCADA lub sterowniki PLC.

Rola wiąże się z podróżami służbowymi głownie na terenie Europy, ale również poza jej granicami.

Zainteresowany/a? Dowiedz się więcej i aplikuj, aby rozpocząć swoją karierę!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego w kierunkach: automatyka, elektrotechnika lub pokrewne
  • pierwszej styczności z systemami PLC lub SCADA (zdobytej na studiach)
  • umiejętności pracy w zespole i zarządzania projektem
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2+)
  • prawa jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość pracy w innowacyjnych projektach dla klientów z różnych branż i rejonów świata
  • profesjonalne szkolenia dla osób będących na początku swojej kariery zawodowej

Zadania

  • projektowanie i wdrażanie systemów PLC lub SCADA
  • testowanie, konfigurowanie i instalowanie oprogramowania PLC lub SCADA
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
  • diagnozowanie i usuwanie usterek

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584